Płyty betonowe

Płyty betonowe …. sprawdź jak wykorzystać beton w swoim domu. Zajmujemy się produkcją kamienia dekoracyjnego wewnętrznego i zewnętrznego oraz płyt architektonicznych. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości w bogatej gamie wzorów i kolorów. Nasze produkty idealnie nadają się na wykończenie i dekorację ścian, kominków, elewacji zewnętrznej oraz ogrodzeń posesji. Chętnie doradzamy i pomagamy wybrać odpowiednie rozwiązania według potrzeb klienta. Dzięki naszym produktom każdy może nadać swoim wnętrzom indywidualny i niepowtarzalny charakter, ozdobić swoje ściany lub elewację budynku.

Płyty betonowe

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Zapraszamy również sklepy oraz firmy budowlane, które są zainteresowane podjęciem współpracy w zakresie zaopatrzenia w nasze produkty. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, drogą elektroniczną lub w siedzibie naszej firmy.

Dzięki takiej imitacji każde pomieszczenie nabiera niepowtarzalnej atmosfery i industrialnego betonowego chłodnego uroku. Rozmiary płyt systemu umożliwiają stworzenie unikalnej aranżacji zgodnej z wymogami i potrzebami klienta. Wyjątkowość oraz nowoczesny dekoracyjny design pozwalają na wykorzystanie płyt betonowych zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach biurowych. Płyty betonowe są produkowane w sposób przyjazny dla środowiska. Są kompozycją naturalnych kruszyw mineralnych, cementu, ścieru drzewnego oraz włókien celulozowych.

Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja betonu towarowego i dostarczanie go na miejsce budowy. Stosujemy do naszej produkcji atestowane kruszywa najwyższej jakości.

Specjalizujemy się również w robotach ziemnych, budowlanych, posadzkach przemysłowych oraz szalowaniach względem klienta w systemie ,,Peri” i ,,Teka”. Zapewniamy stały nadzór laboratoryjny nad produkcją prefabrykatów oraz betonu. Jesteśmy w pełni otwarci do współpracy.

Beton architektoniczny

Wyroby z betonu

Płyty oporowe wys. 200, 220
Trylinka z wibroprasy gr 10
Kostka Brukowa
Bloczki Betonowe M6
Obrzeża i Krawężniki
Płyty drogowe
Kregi betonowe
Ogrodzenia z płyt żelbetowych w różnych wzorach
Inne wyroby z betonu

Beton

Klasy betonu

-C -8/10
-C -12/15
-C -16/20
-C -20/25
-C -25/30
-C -30/37
-C -35/45
-C -40/50

-beton zbrojony włóknami stalowymi oraz polipropylenowymi.
-beton jamisty
-beton hydrotechniczny
-betony Chude
-stabilizacje

Wykonujemy również:

-roboty ziemne
-place manewrowe
-posadzki przemysłowe
-układanie kostki brukowej
-kompleksowe wykonawstwo fundamentów i murów fundamentowych w szalunkach
-silosy na kiszonki
-płyty obornikowe i zbiorniki na gnojowicę
-itp.

Płyty z betonu

Stale współpracujemy z renomowanymi instytucjami na całym świeciedoskonaląc nasze produkty i dostosowując je do potrzeb Klientów. Z największą uwagą podchodzimy do certyfikacji produktów zgodnie z lokalnymi wymogami. Jeśli wystąpi taka potrzeba, pomagamy w przygotowywaniu formalnych sprawozdań, przeprowadzaniu kontroli lub badań technicznych.

Zapewniamy naszym kontrahentom bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Zawsze staramy się przestrzegać terminów i być elastycznymi według potrzeb klientów. Wszystkie produkty są wykonane z największą dokładnością. Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych i firm.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *