Social media

               Social media czyli … chcesz być silniejszy od konkurencji? Sukces w biznesie budują również skuteczne działania w mediach społecznościowych. Potrzebna jest tylko spójna i atrakcyjna strategia, zgodna z wartościami marki. Facebook, Google+, You Tube na dobre zadomowiły się w naszej rzeczywistości. Coraz więcej użtkowników właśnie tam poszukuje interesujących ich treści. To sprawia, że obecność w serwisach społecznościowych staje się dla marek wręcz obowiązkowa.

Social media otwierają przed firmami ogromne możliwości nie tylko kreowania wizerunku, ale również dotarcia do nowych Klientów. Co zyskujesz wykorzystując kanały Social Media? Możliwość bezposredniego dotarcia do odbiorców, zwiększenie rozpoznawalności marki, nawiązanie bezpośredniego dialogu z otoczeniem firmy, możliwość zwiększenia zasięgu informacji o firmie.

W ramach Social Media:

 • Tworzymy i administrujemy profilami firmowymi na Facebooku, Google+, Pinterest, You Tube itp.
 • Realizujemy strategię komunikacji z uwzględnieniem grupy docelowej
 • Budujemy relację z fanami marki, tworzymy kampanie reklamowe
 • Przygotujemy elementy graficzne i prowadzimy działania konkursowe

Jeśli zależy ci na dobrej i profesjonalnej obsłudze, content marketing stanowi jeden z najbardziej skutecznych sposobów dotarcia do Klienta. Według badań specjalistów, aż 75% użytkowników internetu korzysta z sieci w poszukiwaniu informacji, i aż 93% użytkowników szuka informacji w internecie za pomocą smartfona. Zdecydowana większość z nich przyznaje, że przeczytane treści znacząco wpynęły na decyzję zakupowe.

Dzięki content marketingowi sprawimy, że Twoja frma zostanie zauważona przez Klientów. Jeśli chcesz zbudować wizerunek firmy i zdobyć uwagę zainwestuj w content marketing. W porównaniu do tradycyjnej reklamy content marketing jest kilkanaście razy skuteczniejszy.

W ramach content marketingu oferujemy:

 • Skuteczny copywriting – buduje nie tylko wizerunek marki i jej rozpoznawalność, ale znacząco wpływa na wzrost sprzedaży. A przecież sukces Twojego biznesu jest dla Ciebie bardzo ważny. Nasze slogany, hasła reklamowe, interesujące artykuły trafiają prosto do odbiorcy i wpływają na jego emocje i decyzje
 • Przygotowanie strategii i koncepcji działań content marketingowych
 • Tworzenie unikalnych i wartościowych dla użytkownika treści (blog, strona internetowa, newslettery) zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek i SEO
 • Realizujemy storytelling – sztuka tworzenia ciekawych i angażujących narracji to idealne narzędzie do budowania wizerunku Twojej firmy
 • Wdrażamy kampanie e-mail marketingowe oraz zarządzamy firmowym newsletterem

W dzisiejszym, informacyjnym świecie, wartością o kolosalnym znaczeniu jest wizerunek. Z pewnością każdy z właścicieli firm chce, aby jego marka spostrzegana była jako profesjonalna i rzetelna.

Dostosowana do celów firmy strategia przyjaznego Social Media Relations pozwala na zaistnienie w świadomości potencjalnych Klientów oraz wykreowanie i wzmocnienie wizerunku firmy w mediach.

Dzięki działaniom w obszarze Media Relations dotrzesz do nowych Klientów i zyskasz ich zaufanie. Każde nasze działanie poprzedzone jest dokładną analizą, opracowaniem strategii i wyznaczeniem celów.

Agencja PR oferuje:

 • Tworzenie oraz dystrybucję artykułów, komunikatów prasowych i materiałów informacyjnych do wybranych grup dziennikarzy
 • Budowanie i podtrzymywanie aktywnych relacjii z dziennikarzami, w tym: inicjowanie wywiadów, artykułów, odpowiadanie na zapytania redakcji, dostarczanie informacji i danych po wcześniejszej konsultacji
 • Stałe doradztwo w zakresie strategii komunikacji z mediami, dokładna analiza i monitorowanie mediów pod kątem publikacji materiałów na temat firmy oraz analiza i monitorowanie działań konkurencji
 • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, opracowanie strategii i procedur działań kryzysowych
 • Strategiczne doradztwo marketingowe, wsparcie marketingowe i reklamowe
 • Prowadzenie press roomu i działu aktualności na stronie www
 • Opracowanie strategii, wdrożenie oraz przygotowanie materiałów do publilkacji na firmowym blogu

 

            Misją agencji PR jest dbałość o jasne zasady działania. Standardem, czymś bez czego nie wyobrażamy owocnej współpracy, są zaufanie, otwartość oraz szacunek. To wszystko sprawia, że nasi Klienci czują się naprawdę wyjątkowo. Potencjał agencji PR tkwi w wyjątkowym połączeniu wzajemnych inspiracji, pasji i kreatywności. Dzięki doświadczeniu oferujemy najlepsze i unikalne rozwiązania.

Wyznawane przez nas wartości stanowią podstawę naszej działalności. Są to rzetelność, uczciwość, zaangażowanie oraz jakość. Aby zapewnić najwyższy poziom naszych usług i zaoferować najlepsze rozwiązania, koncentrujemy się na konkretnych potrzebach naszych Klientów. Poczucie odpowiedzialności sprawia, że każde, nawet najmniejsze, zadanie traktujemy niezwykle poważnie i rzetelnie.

Nasze strategie komunikacyjne oparte na specjalistycznej wiedzy, uwzględniają nie tylko cele firmy, ale i jej indywidualne wartości. Są przez to niezwykle skuteczne: wpływają decydująco na pozytywny wizerunek firmy oraz wspierają procesy sprzedaży. Pomagając firmom w budowaniu dobrego wizerunku i wzmocnieniu pozycji marki, wykorzystujemy wszelkie, najnowocześniejsze dostępne formy i narzędzia komunikacji.

 
W zależności od potrzeb Klienta opracowujemy kampanie kształtujące wizerunek firmy w środkach masowego przekazu, głównie wprasie ogólnopolskiej, regionalnej i branżowej, a także wśród pracowników, klientów i dostawców.

Prowadzimy działania PR skierowane do środków masowego przekazu, głównie do prasy. Redagujemy profesjonalne informacje prasowe, dbamy o odpowiedni do danej kampanii dobór mediów. Na bieżąco aktualizujemy bazę danych dziennikarzy, dlatego z informacjami o produktach naszych Klientów, bądź ważnych wydarzeniach z życia firm trafiamy zawsze we właściwe ręce. Przez całą dobę jesteśmy do dyspozycji dziennikarzy – aby zawsze móc udzielić informacji lub dostarczyć materiałów na temat produktów naszych klientów. Przygotowujemy także comiesięczne raporty prasowe obrazujące efekty prowadzonych kampanii.

Prowadzimy analizę mediów, do których kierowane są informacje prasowe o produktach klientów agencji lub działalności klientów. Monitorujemy także media pod kątem wybranych obszarów tematycznych.

Dostosowujemy zakup mediów do specyfiki produktu, który promujemy, negocjujemy również korzystne dla naszych Klientów rabaty.

Opracowujemy biuletyny firmowe skierowane do pracowników przedsiębiorstw. Informujemy w nich o sukcesach firmy, ważnych wydarzeniach z jej życia, planach rozwojowych.